Renata Błońska

Renata Błońska

Moja dotychczasowa kariera zawodowa nauczyła mnie dobrej organizacji pracy i rozwiązywania problemów. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzone mi zadania. Cechuje mnie otwartość i chęć rozwoju zawodowego. Nie boję się wyzwań i zawsze szukam optymalnych rozwiązań. Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialną, pełną determinacji i zaangażowania.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomości w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego i zdobyłam licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aktualnie podjęłam studia podyplomowe na kierunku „Gospodarka Nieruchomościami. Zarządzanie i utrzymanie nieruchomości.”, co przynosi mi ogromną satysfakcję.


Rynek nieruchomości to moja pasja, a praca z klientem sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam pomagać ludziom realizować ich marzenia.
Moją zaletą jest komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i operatywność.

Zapraszam do kontaktu


 

 

Renata Błońska
Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

OSTATNIE TRANSAKCJE

RODZAJ TRANSAKCJI ADRES POWIERZCHNIA CENA TRANSAKCYJNA
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Bemowo, ul. Księcia Bolesława 58,00 m2 4 600,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 115,00 m2 7 700,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem wołomiński, Radzymin, ul. Juliusza Słowackiego 42,89 m2 3 000,00 PLN
Mieszkanie - Wynajem otwocki, Wiązowna, Zakręt, ul. Wąska 83,66 m2 4 500,00 PLN
Dom - Wynajem otwocki, Józefów, ul. Reymonta 245,80 m2 7 000,00 PLN

REFERENCJE (8)

Pani Renata Błońska to nie tylko profesjonalistka w dziedzinie nieruchomości, ale również niesamowicie ciepła i empatyczna osoba. Jej zaangażowanie, kompetencje i troskliwe podejście sprawiły, że proces poszukiwania klienta i sprzedaży nieruchomości był nie tylko łatwy, ale także przyjemny. Gorąco polecam Panią Renatę Błońską każdemu, kto szuka nie tylko najlepszego pośrednika, ale także wspaniałej osoby, która zrozumie i wesprze w każdym kroku tego ważnego procesu. Bardzo Pani dziękujemy.

2024-04-17
Pani Renata
Sprzedaż mieszkania w Legionowie

MOJE OFERTY (9)

JAK MOGĘ CI POMÓC